ZPĚT


Finca Santa Bella Malbec

about-me

Finca Santa Bella Malbec

0,15L / 85,- | 0,75L / 399,-

VINAŘSTVÍ: Eduarda Antona Casademont
ZEMĚ: San Juan, Argentina
BARVA: Silná purpurově červená barva.
CHUŤ: Víno má zralou ovocnou chuť s lehkým kouřem a nádechem vanilky.
VŮNĚ: Vůni svěží a ovocné akcenty švestek a třešní.
HROZNY: Malbec
ZRÁNÍ: 2 roky
DOPORUČENÍ: Grilované pokrmy, těstoviny s rajčatovou omáčkou.


POPIS

Tento krásný Malbec z Finca Santa Bella pochází z rukou certifikovaného vinaře Eduarda Antona Casademont. Víno má zralou ovocnou chuť s lehkým kouřem a nádechem vanilky.

Eduardo Antonio Casademont je ve své rodné Argentině certifikovaný vinař od roku 1985. Má více než dvacet let zkušeností z renomovaných vinařství po celé Argentině a pracuje již více než 17 let ve společnosti Finca Santa Bella. Eduardo má možnost následovat svoji touhu tím, že pracuje v přírodním prostředí a vyrábí řemeslné víno. Eduardo věří, že každá lahev, která opouští vinařství, přináší střípek argentinské kultury.

Máte rádi vydatná a silná argentinská vína? Pak je pro vás Finca Santa Bella tou správnou volbou! Vinařství se nachází v oblasti San Juan. Jedná se o nejvýchodnější vinařskou oblast Argentiny ve výšce 650 metrů nad mořem. Na etiketě vidíme charakteristickou „zvonici“, která kdysi stála na statku, ale bohužel musela být zbořena kvůli rozšíření. Vzhledem k příznivému umístění vinic mezi třemi údolími je zde podnebí vždy dokonalé. Řeka San Juan, která protéká oblastí, je důležitým zdrojem zavlažování a dodává čistou vodu z And, údolí Tullum a Pedernal.

Licence na dílo